header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Záložka do knihy – milý dárek pro radost, díl druhý

Záložka do oblíbené knihy se vždycky hodí, a tak tu máme ještě druhý tip na tvoření. Kohopak tato záložka potěší?
Máme tu druhý tip na výrobu záložky. Tentokrát půjde o záložku pro větší děti, které už umí psát, nebo pro dospělé. S úpravou a dopomocí ji zvládnou vyrobit i menší děti. Mohou pomáhat lepit, případně místo psaní nakreslit obrázek. I tato záložka může být milým dárkem.

Potřebujeme:

jak na to?

Srdíčko

Kartonový papír přeložíme napůl a vystřihneme z něj požadovaný tvar záložky. Předkreslíme si obrázek pro vystřižení, v našem případě srdíčko. Tvar vystřihneme. Z ozdobného papíru vystřihneme menší kus, který vložíme dovnitř přeložené záložky. Vyplníme tak vystřižený prostor. Papír vlepíme dovnitř a poté slepíme celou záložku.

srdce-razitko

Krasopsaní

Pomocí popisovaše na krasopsaní napíšeme zvolený citát, vzkaz či přání. Děti mohou nakreslit obrázek. Pro zvýraznění ještě můžeme obtáhnout obrys vystřiženého srdíčka.

Další příspěvky

Netopýři ze smršťovací fólie

Netopýři ze smršťovací fólie

Ať už doma slavíte s dětmi Halloween nebo ne, podzimní výzdoba v podobě veselých netopýrků vám určitě rozveselí podzimní dny. A vsaďte se, že děti bude její výroba ohromně bavit! Smršťovací fólie je zkrátka sázka na jistotu!O zázraku jménem smršťovací fólie jste už...