header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Vánoční aktivita pro děti ZDARMA

Vyzkoušejte jednoduchou vánoční aktivitu spolu s dětmi. Připravili jsme pro vás toto barevné tvoření zcela ZDARMA.

Užijte si spolu s dětmi předvánoční čas, sedněte si spolu ke stolu a vyrobte si barevné stromečky a andělíčky. Tuto jednoduchou aktivitu jsme pro vás připravili zdarma, stačí si ji jen stáhnout a začít tvořit.

vánoční stromeček

jednoduché a rychlé

Není asi většího symbolu Vánoc než vánoční stromeček. Vyrobte si spolu s dětmi taky jeden takový. Nejprve vystřihněte stromeček z šablony a poté přichystejte dětem barevné bambulky.

srdce-razitko

poznají už vaše děti barvy?

Nyní nechte děti přiřadit barevné bambulky na správné místo. K ruce jim dejte lepidlo, nebo jim můžete pomoci a předem nanést lepidlo na jednotlivá políčka. Děti pak trénují poznávání barev i jemnou motoriku.

srdce-razitko

A co se stromečkem dál?

Nyní můžete stromeček podlepit tvrdým papírem, přilepit ke špejli a vznikne vám krásné zapichovátko. Stejně tak z něj můžete s pomocí provázku vyrobit závěsnou ozdobu, nebo přilepit na papír a vyrobit tak krásné vánoční přání.

srdce-razitko

a malý tip na závěr

Pokud bambulky a šablonu zabalíte třeba do celofánového sáčku, můžete tuto aktivitu přidat dětem jako jeden z úkolů do adventního kalendáře, nebo drobný dárek od Mikuláše 😉

srdce-razitko

Stáhněte šablonu a začněte tvořit

Nyní už stačí jen stáhnout tento soubor ZDARMA a můžete začít spolu s dětmi tvořit. Užijte si společný čas při tvoření, věnujte výrobek někomu jako dárek a rozdávejte tak malé radosti!

Šablonu ZDARMA najdete tady.

srdce-razitko

chybí vám bambulky nebo jiný materiál na tvoření?

Pak neváhejte, mrkněte na eshop a objednejte. Budeme za vaši podporu moc rádi!

Náš eshop plný kreativních her a výtvarných potřeb najdete tady.

Další příspěvky

Netopýři ze smršťovací fólie

Netopýři ze smršťovací fólie

Ať už doma slavíte s dětmi Halloween nebo ne, podzimní výzdoba v podobě veselých netopýrků vám určitě rozveselí podzimní dny. A vsaďte se, že děti bude její výroba ohromně bavit! Smršťovací fólie je zkrátka sázka na jistotu!O zázraku jménem smršťovací fólie jste už...

Podzimní náramky pro děti

Podzimní náramky pro děti

Máte doma malé prádnice? Pak určitě vyzkoušejte výrobu jednoduchých ale za to opravdu efektních náramků. Ve fantazii se meze nekladou, ale my jsme tentokrát zvolili podzimní motivy.Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova milují! Pokud jste se s ní ještě...