header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Tvoření z listů a razítek

Procházíte se lesem či parkem na podzim a vidíte ty krásné spadané listy? Zkuste je vzít domů a s dětmi je obtisknout na papír.

Tvoření z listí

Tvoření z listí je jednoduchá aktivita, která má úžasné výsledky. Tvořte s dětmi podzimní příběhy z listí a třeba razítek bramborového typu.

Potřebujeme:

Jak na to?

Rozložíme si papír. Zde platí, čím menší děti, tím větší papír. Listy natřeme barvou a tiskáme. Můžeme použít bramborová razítka (návod zde) nebo razítka bramborového typu již vytvořená. Doma máme farmu, takže jsme tvořili různé podzimní příběhy. 

srdce-razitko

Čím razítkovat?

Na toto tvoření jsme použili vodovky. Myslím si, že by šly použít i prstové barvy, akorát mají delší dobu zasychání, tak na to pozor.

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...