header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Tvoření pro maminku – přívěsek na klíče

Děti milují tvořit, zvlášť když se jedná o tvoření pro maminku. My jsme vytvořili přívěsky na klíče a děti byly nadšené.

Dárek pro maminku

Vytvořit na Den matek ze smršťovací fólie můžete cokoliv. Šperk či přívěsek, který bude moci maminka nosit. Samozřejmě toto tvoření je vhodné i k narozeninám. 

Potřebujeme:

Jak na to?

Krok 1

Vezmeme si smršťovací fólii na kterou si namalujeme obrázek. Dejte pozor, aby byl obrázek na smršťovací fólii dostatečně velký. Fólie se totiž smrskne až o 60 %. 

Krok 2

Fólii vybarvíme pastelkami či fixy. Konečný tvar poté vystřihneme. Pokud tvoříte přívěsek, udělejte dírku na klíče. Dírka musí být trochu větší než je běžná děrovačka.

Krok 3

Obrázky dáme na pečící papír. Dáme zapéct do trouby dle fólie na 120°C – 170°C. Děti i rodiče moc rádi koukají, jak se fólie smršťuje. 

Krok 4

Po pár minutách výrobky vyndáme a je hotovo!

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...