header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Tvoření na téma Afrika z modelíny

Ke Dni Afriky bych vám ráda představila naše vymodelovaná zvířátka. Jedná se o dva druhy modelíny, takže uvidíte, která modelína bude pro vás ta pravá.

Děti modelování milují. Docela se nám osvědčilo modelování třeba na nějaké zadané téma. Co zkusit Den Afriky?

Potřebujeme:

Kdesi v Africe jednou žila žába. Ta žába byla tak obludná, že ji místní lidé nazvali Obludka zelená.

My jsme ji vytvořili z modelíny Jumping Clay, která se skvěle hodí na složitější projekty.

Má nafukovací schopnost, takže dělá hezké tvary, i když nejste úplný modelář. Navíc je lehoučká a po ztvrdnutí je z ní hračka.

Naše Amálka teda udělala z Obludky ještě větší obludu, protože ji vysápala oči a utrhala nohy.

Tato modelína je asi nejvíce běžná u vás doma. My jsme ji využili k modelování zvířátek – slona a žirafy. Tato modelína nikdy neztvrdne, takže může slon dopadnout třeba takto.

Užijte si zábavu s tvořením a sdílejte ji s námi prostřednictvím facebookové skupiny. 

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...