header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Tvoření na podzim – Skřítci podzimníčci

Podzimní skřítci, kteří vyzdobí váš domov a ještě si děti užijí spoustu zábavy při výrobě.

Skřítci podzimníčci

Vytvořte si s dětmi tyto roztomilé postavičky. Skřítci budou zdobit váš domov a děti budou z výroby nadšené. Zvládnou větší děti a menší děti s pomocí.

Potřebujeme:

Jak na to?

Krok 1

Nejdříve si připravíme základ pro cop. Pomocí 30 cm pravítka obtačíme vlnu – (hojně aby jsme měly z čeho zaplést copy).

Poté namotanou vlnu sejmeme a v prostredku svážeme (je dobré svázat delším provazkem či bavlnkou- pak nám poslouží k přivázání copů ke sklenici) a konce rostříhneme. Pak jednu stranu zatížíme sklenicí od kečupu a druhou zapleteme cop,to same uděláme na druhe straně.

Krok 2

Ke sklenici od kečupu přilepíme tavnou pistolí filc. Okolo flašky zavážeme připravený cop a ještě upevníme tavnou pistolí. Vytvoříme kornoutek z filcu a otočíme a přilepíme jako čepici.

Krok 3

Fáze zdobení dle fantazie a co zrovna máme doma. Výsledek je skvělý. Mou pětiletou dceru to ohromně bavilo.

Verze pro menší děti

Potřebujeme:

 

A parádní sovička je na světě!

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...