header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Sluníčko z papírového talířku

Sluníčko z papírového talířku. Už se těšíte, až bude na obloze svítit sluníčko? Občas už vyleze a mrkne na nás. Když je sluníčko ještě schované, pojďme si ho spolu vyrobit.

Vytvořte si s dětmi veselé sluníčko z papírového talířku. 

Potřebujeme:

Jak na to?

Vybarvujeme

Vezmeme si bílý talíř, který vybarvíme žlutou barvou.

srdce-razitko

stříhání

Z papíru si vystřihneme dvě větší kolečka na oči a dvě menší kolečka na tvář. Kraj talíře ostříhneme
do tvaru paprsků.

srdce-razitko

lepení

Menší kolečka vybarvíme růžovou barvou. Větší použijeme na oči, ty doladíme fixem. Nalepíme oči, tváře a zbytek doladíme černým fixem. Můžete ozdobit ještě mašličkou vystřiženou z papíru.

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...