header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Šablony na vánoční tvoření + tipy k tvoření

Připravila jsem pro vás dárek. Šablony na vánoční tvoření, které využijí nejen děti.

Vánoční tvoření

Děti se těší na Vánoce, z trouby je cítit cukroví a vy hledáte, co by ještě doplnilo rodinou idylku? Zkuste šablony, které můžete dotvořit spolu s dětmi. 

Pastelky a fixy

Pomocí fix a pastelek můžeme vybarvit obrázky, namalovat svoje obrázky a mít tak originální visačky a ozdobičky na stromeček.

Pomocí razítek

Pomocí vánočních razítek dozdobíte prázdná místa a poté je můžete vybarvit.

Využijte krasopísmo

Co se na vánoce naučit něco nového? Pomocí speciální fixu a krasopísanky můžete psát lépe než já. Přece já už dlouho netrénovala, takže písmo není tak perfektní. 

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...