header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

O nás

Naším krasohledem

Jsme tu pro rodiče, kteří si přejí posouvat své ratolesti kupředu, vést je k zodpovědnosti, samostatnosti a chtějí jim k tomu dopřát co nejlepší podmínky. Zabýváme se kreativní výtvarnou tvorbou, jejíž cíl není hotový výrobek, nýbrž samotný proces – přirozený způsob učení. Milujeme pohyb a baví nás to, co naše děti. Společně strávený čas je nejvíc. 🙂

$

Kdo? S kým? Co? A proč?

V naší bublině, která frčí na inspiraci nejen z Montessori pedagogiky, letí rodiče a děti. Protože hravá a samostatná (ne)výchova je to, co nás táhne nahoru.

$

Obsah

Nejsme eko, bio, ani hippie. Máme ale rádi kvalitní produkty, které těší nás a spoustu dalších. A proto také tvoříme obsah, ke kterému vedlo spoustu radosti. Pro nás. Pro vás. Pro všechny. Tak se mrkněte.

Petra Frenzelová

Petra Frenzelová

kreativní duše blogu

Jsem maminka Amélky, se kterou připravuji veškerá tvořivá a akční dobrodružství. Zapojuji ji do každodenních činností a beru ji jako parťáka. Jako rodina často cestujeme. Zážitky z cest najdete na mém blogu:
petrafrenz.cz

Další tvořivé duše

Lucka

kreativní maminka

Jmenuji se Lucka a jsem maminkou dvou dětí. Milujeme knížky a moje děti mají pomalu větší knihovnu, než já. A tak jsem se rozhodla, že během tohoto roku udělám 365 recenzí dětských knížek na Instagramu, které pak usnadní výběr jiným rodičům.

Romča

kreativní maminka

Jsem maminka dvou dětí, Lucinky a Jarouška, a žijeme v Praze s manželem a naším psem 🙂 Mam vystudovanou jednooborovou psychologii a vedle toho ještě sociální práci. Vždy jsem se nejvíce zajímala o problematiku a léčbu schizofrenie, zavislosti a dualnich diagnóz. Po narození dcerky jsem se ale začala aktivně zajímat o mateřství, vazbu a kontaktní rodičovství z pohledu psychologie a tim se aktuálně zabývám 🙂 Miluju hudbu, sport, zvířata a výlety do přírody ❤

Marta Kotová

kreativní maminka

Jsem matka 2 dětí t.č. na rodičovské dovolené, která kreativní svět objevila a začala poznávat díky své dceři. Spolu s dcerou se učíme pracovat s různými materiály. A obě nás to moc baví. Civilním zaměstnáním jsem porodní asistentka, která se naplno nyní věnuje rodině.

Karol

blogerka

Máma tří cácorek, která píše blog Život podle Karol, postavený na recenzích a všem, co se v dnešní době považuje za divné 😃

Míša

kreativní maminka

Ahoj, jmenuji se Míša a toho času jsem na mateřské dovolené. Doma mám dvě rozárky, jednu téměř pětiletou a druhou 1,5 roční. Snažím se jejich bdělý čas vyplnit něčím přínosným a ne jen sezením před televizí a koukáním na pohádky. Proto se snažím pořád vymýšlet nové a nové aktivity k tvoření.
Když doma netvoříme, rádi jezdíme jako rodina na kole, chodíme plavat a do lesa. Žijeme v krásné Kutné Hoře. Kdo jste tu ještě nebyl, přijeďte se podívat.

Eliška Píštělková

kreativní maminka

Vystudovala jsem pedagogickou fakultu, posledních 6let jsem ale především máma tří dětí a zakladatelka komunity Lesní kvítka. V Kvítkách vytváříme respektující prostředí pro děti i rodiče, kde můžou všichni spolu růst a kvést. Nejlépe je mi venku, proto i mé tvoření s dětmi jde v souladu s přírodou, ročními obdobími a tradicemi. Sama se dobíjím právě kreslením, tancem a ženskými kruhy.

Natálie Šurýnová

úprava fotek

Jmenuji se Natálie, je mi 17 a bydlím na Moravě😄 Už od malička mam rada psy a koně, o které se aktivně zajímám. Uz od svých 13let se věnuji focení, aktivně jsem se tomu začala věnovat až teď. Zatím se sice učím, ale veřím, že jednou to budou fotky na profesionální úrovni.

Hlavní ilustrace webu: Kristýna Švestková