header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Nápady na dárky pro malé koledníky

Co letos přibalit malým koledníkům namísto sladkostí? Zkuste si vybrat nějakou kreativní hračku - stojí pár korun, děti to baví a nezničí si u toho zoubky 🙂

Známe to všichni. Velikonoční koledování je krásná tradice, ale těch sladkostí, které děti dostávají za odměnu je podle mého názoru až příliš. Proto se vždy snažím, aby v balíčku byla i nějaká drobnost, která děti potěší, ale zároveň rozvíjí. Připravila jsem pro vás pár nápadů, čím můžete své balíčky obohatit – a děti to určitě uvítají!

Smršťovací fólie

Znáte tento malý zázrak?

Pokud ne, je nejvyšší čas to napravit! Všechny děti toto kouzlo milují, a přitom je to tak snadné. Postačí koupit předem připravený obrázek (nebo celou A4 pokud si chcete obrázek malovat sami), který si děti sami vymalují pastelkami nebo fixami. Poté stačí už jen udělat dírku, vložit do trouby na cca 2 minuty a sledovat ten zázrak! Fólie se v troubě smrskne a dětem vzniknou plastové přívěsky. Úspěch je zaručen, to mi můžete věřit!

Vybírat můžete zde:

https://www.hravameli.cz/smrstovaci-folie/

srdce-razitko

Tvořivé sady

Kterou vybrat?

To záleží jen na vás. Sovičku z pěnovky, zažehlovací korálky nebo lepící sadu,… Možností je spousta. A je úplně jedno která se vám líbí, zda to budou jednorožci nebo dinosauři. Děti mají tyhle sady rády, stojí pár korun a díky nim si mohou krásně procvičit jemnou motoriku. Uvidíte, že se budou líbit!

Celou nabídku si můžete prohlédnout zde:

https://www.hravameli.cz/sady/

srdce-razitko

Samolepkové knihy

nestárnoucí samolepky

Ano, samolepky jsou sázkou na jistotu. Děti od 2 let jsou nimi fascinovány a lepení je jednou z jejich nejoblíbenějších činností. Stačí jen vybrat, zda si budou hrát na zahradníky, létat spolu s jednorožci nebo se učit o ročním období.

Krásné samolepkové knížky najdete zde:

https://www.hravameli.cz/samolepky-2/

srdce-razitko

Vodomalovánky

Omalovánky pro ty nejmenší

Ano, přesně tak. Malovat s nimi zvládnou děti zhruba od roku a půl. Stačí jen trošku navlhčit štětec a děti malují tím, že přejíždějí po stránce. Obrázek se vymaluje sytými barvami, ze kterých mají děti radost.

Krásná rychlá aktivita, která rozvíjí jejich schopnosti a hlavně – opravdu je (alespoň z mé zkušenosti) moooc baví :).

Různé druhy omalovánek najdete zde:

https://www.hravameli.cz/vodomalovanky/

srdce-razitko

lentilkohraní

Jednoduchá aktivita

Pokud se vám tento náš nápad líbí, můžete si tyto kartičky zdarma stáhnout,vytisknout, popřípadě zalaminovat, a stejně jako my je použít do svých velikonočních balíčků.

Děti mohou přiřazovat barvy, sourozenci soutěžit, komu se podaří vyplnit úkol nejdříve,…Možností je spousta.

Přejeme ať dárečky udělají radost!

Stáhnout zdarma

srdce-razitko

Další příspěvky

Netopýři ze smršťovací fólie

Netopýři ze smršťovací fólie

Ať už doma slavíte s dětmi Halloween nebo ne, podzimní výzdoba v podobě veselých netopýrků vám určitě rozveselí podzimní dny. A vsaďte se, že děti bude její výroba ohromně bavit! Smršťovací fólie je zkrátka sázka na jistotu!O zázraku jménem smršťovací fólie jste už...