header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!

Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova milují! Vyrobte si veselé náhrdelníky na oslavu dne čaroděnic, na karneval nebo jako dárek ke dni matek!

Potřebujeme:

Jak na to?

Nakreslení motivu

Nejprve si na fólii namalujte libovolný obrázek černou fixou, který poté vybarvíte pastelkami. Nezapomeňte, že obrázek se smrskne, proto musí být i 3x větší, než chcete výsledný motiv.

srdce-razitko

Zapékací kouzlo

Namalovaný motiv vystřihněte a nezapomeňte do něj udělat dírku. Pokud chcete umístit dole bambulku jako my, udělejte dírku i dole.

Poté vložte do trouby asi na 2-3 minuty a sledujte ten zázrak! Obrázek se smrskne a vznikne z něj plastový přívěsek!

srdce-razitko

Navlečení korálků

Přívěsek navlečeme na provázek nebo gumičku a navlečeme libovolně kolem barevné korálky.

Klidně můžete navléct korálky i podél celého řetízku, případně přidat zapínání, my jen zauzlovali. 

srdce-razitko

ozdobná Bambulka

Jelikož náš náhrdelník byl určen jako ozdoba na den čarodějnic do školky, vylepšili jsme ho ještě bambulkou. Tu jsme vyrobili z bavlnky. 

Nejprve párkrát omotat kolem prstů, potom v půli zavázat, připevnit k přívěsku, zavázat kousek pod vrchem bambulky a poté už jen zastřihnout.

A máme hotovo!

My jsme s nimi na čarodějnickém karnevale parádu udělali, teď už ale vyrábíme další – pro sebe i jako dárky pro babičky i kamarádky ke dni matek!

Další příspěvky

Netopýři ze smršťovací fólie

Netopýři ze smršťovací fólie

Ať už doma slavíte s dětmi Halloween nebo ne, podzimní výzdoba v podobě veselých netopýrků vám určitě rozveselí podzimní dny. A vsaďte se, že děti bude její výroba ohromně bavit! Smršťovací fólie je zkrátka sázka na jistotu!O zázraku jménem smršťovací fólie jste už...

Podzimní náramky pro děti

Podzimní náramky pro děti

Máte doma malé prádnice? Pak určitě vyzkoušejte výrobu jednoduchých ale za to opravdu efektních náramků. Ve fantazii se meze nekladou, ale my jsme tentokrát zvolili podzimní motivy.Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova milují! Pokud jste se s ní ještě...

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...