header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Mezinárodní den dětí – 5 tipů pro děti, kreativní mámy a táty

1. června už skoro klepe na dveře! Víte, že se Den dětí v tento den slaví od roku 1925? Už skoro sto let přemýšlí rodiče nad tím, jak své děti k této příležitosti potěšit. Podívejte se na letošní výběr zajímavých dárků, které budou děti a jejich rodiče nejen bavit, ale přinesou i něco navíc.
pexeso

Dětské lampy ze dřeva ve tvaru zvířátka

Pořiďte svým drobečkům ke Dni dětí kamaráda, díky kterému se už nemusí při usínání bát! Ručně vyráběné noční lampičky ze dřeva ve veselém designu zvířátka všechny strachy zaženou. Díky nim vytvoříte z pokojíčku nádherné a pro děti útulné místo. Takové, kde budou chtít trávit čas jak ony, tak i vy a vaši hosté. Jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího masivního smrkového dřeva. To je potažené pouze tenkou vrstvou oleje pro zachování a podtržení krásné struktury dřeva. Olej i barvy jsou certifikovány k použití na dětské produkty. Další designové doplňky do pokojíčků inspirované přírodou naleznete v e-shopu www.sebavi.cz.

Merino ponožky, které v létě chladí a v zimě hřejí

Na e-shopu www.merinozky.cz právě běží speciální akce ke Dni dětí: Při nákupu 3 párů a více ponožek získáte vlněné ponožky Diba zdarma! A proč vůbec vybrat ponožky z merino vlny? Věřte nebo ne, ale merino vlna totiž v létě chladí a v zimě hřeje. Tato jejich vlastnost je přínosná zejména u dětí do 1 roku, které ještě nejsou sami schopni svoji teplotu regulovat. Naše ponožky mají navíc antibakteriální účinky, což ocení zejména rodiče dětí s citlivou pokožkou. V nadcházejícím létě uvítáte, že chrání před UV zářením o síle až 50 SPF. Mrňousci, kteří ještě nemohou na slunce, tak budou dokonale chráněni. Na e-shopu si můžete vybrat ze široké nabídky ponožek pro nejmenší, ale i pro tatínky s nohou velikosti až 49.

Látkové ubrousky s veselými vzory pro malé výletníky

Hezké počasí nás konečně láká ven! V batůžku každého malého výletníka nesmí chybět vlhčený ubrousek! Ale nemyslíme ten běžný, nýbrž pratelný a tím pádem ekologický. Na e-shopu www.remysl.cz, který se zaměřuje na zero waste výrobky si vyberte z 10 vzorů látkových ubrousků na cesty. A proč zvolit právě látkové místo jednorázových? Kromě zmíněné ekologie jsou i bez chemických aromat a zvlhčovadel. Tyto stačí doma před výletem namočit do studené vody, vyždímat a uložit do krabičky. Chladné a vlhké vydrží několik hodin! Na rozdíl od žinek a ručníčků jsou tyto mnohem jemnější a mají pro děti atraktivní vzory. Po použití je vyperete a používate znovu. Ke Dni dětí k ubrousku získáte praktickou krabičku zdarma.

Zábava s barevným pískem

Další možností, jak udělat radost dětem, které rády tvoří, je barevné pískování. Je vhodné pro malé i větší děti a bude se líbit i dospělým. Jak to funguje? Pomocí barevných písků a samolepicích šablon si vytvoříte nejrůznější krásné obrázky, které budou zdobit dětský pokoj. Sady pro pískování u nás na www.hravameli.cz. Ke Dni dětí navíc poskytujeme 10 % slevu na vybrané produkty.

Dřevěná dekorace, kterou si děti sami dotvoří

Ten krásný pocit, že se na svůj výrobek mohou každý den dívat a zdobí jim pokojíček, to, že ONY to zvládly. Právě takovou ozdobu si mohou vyrobit domalováním nebo dotvořením dřevěné sady z e-shopu luji-creation.cz. Na výběr jsou 4 motivy: les, farma, jezírko a doprava. Vše je vyřezáváno z březové překližky a dodáváno v přírodním provedení. Vy si pak můžete sady domalovat a dotvořit podle vlastní fantazie. A to udělá vaši dekoraci jedinečnou. Ke Dni dětí v akci 3+1 ZDARMA na www.luji-creation.cz

Pomalujte si polštářek

Co dělají Vaše děti rády? Malují? Spí? Nebo hrají polštářovou bitvu? Toto vše mohou vyzkoušet s polštářkem, který si vymalují sadou fixů. Že se na polštář nemaluje? Tak díky této sadě se z nemožného stalo možné. Velikost polštářku je 30×30 cm a je tak akorát k mazlení nebo k hrám. Žádný svišť neodolá malůvkám mimo obyčejný papír. Polštářek je ušitý z české bavlněné látky, která je určená na malování fixami na textil. Akce polštářek a barvy na textil (fixy 6 ks) za zvýhodněnou cenu trvá do 2.6.2021 nebo do vyprodání zásob na www.vaneza.cz

Další příspěvky

Netopýři ze smršťovací fólie

Netopýři ze smršťovací fólie

Ať už doma slavíte s dětmi Halloween nebo ne, podzimní výzdoba v podobě veselých netopýrků vám určitě rozveselí podzimní dny. A vsaďte se, že děti bude její výroba ohromně bavit! Smršťovací fólie je zkrátka sázka na jistotu!O zázraku jménem smršťovací fólie jste už...