header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Karnevalová výzdoba – masky

Karnevalové tvoření pokračuje. Dnes se budeme věnovat výzdobě. Vytvořte si pestrobarevné masky, které doladí tu správnou karnevalovou atmosféru.

Potřebujeme:

  • karton
  • nůžky
  • prašné křídy
  • barevné serpentiny
  • černý papír
  • lepidlo

Jak na to?

Vymalujeme masky

Z kartonu vystřihněte masky. Vymalujte prašnou křídou a rozetřete. Na černý papír nakreslete oči a pusu, vystřihněte a nalepte na masku.

Zdobíme

Ozdobte po krajích serpentinami. Můžete přidělat provázek na zavěšení nebo přilepit na zadní stranu špejli a použít jako zápich.

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...