header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Brumla a Remcík

Brumla a Remcík - Nečekané přátelství je velice vtipný a milý příběh o tom, jak se potká pozitivně naladěný Brumla s ubrblaným Remcíkem.

Knížka Brumla a Remcík – Nečekané přátelství

Po knížce Brumla a Remcík – Nečekané přátelství z vydavatelství Pikola jsem pošilhávala už dlouho. A vůbec nelituji její koupi, protože jsem se při její čtení upřímně smála a po jejím přečtení jsem měla dlouho úsměv na tváři.
Brumla je věčně optimistická a dobrosrdečná medvědice. Remcík, jak už napovídá i jméno samotné, je věčně nespokojený, uremcaný králík. Ideální dvojka.

Příběh o stavění sněhuláka, zemské přitažlivosti, hladovém vlkovi a jednom obzvlášť nehezkém králičím zlozvyku. Je to velmi veselý příběh o neobvyklém začátku přátelství Brumly a Remcíka.

Další knížka, kterou můžu doporučit. Nejenom, že vypráví vtipný příběh s hezkými ilustracemi, ale co mě překvapilo, že se v něm objevují i poučné informace (gravitace, stravovací návyky a vylučování králíků). Popravdě se už těším na další díly a hlavně na to, až jednou budeme číst s dětmi a oni se budou chechtat stejně, jako dnes já.
Doporučený věk: od 5 let
Hodnocení: *****

Další příspěvky

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...