header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Stopovačka na Den dětí pro nejmenší děti

Eliška pro vás připravila jednoduchou stopovačku, která je vhodná pro ty nejmenší děti. Tato bojovka se skláda z obrázků, které běžně najdete doma. Uvidíte, jak děti budou nadšené, až budou hledat ukrytý poklad.
hulka

Den dětí

Den dětí patří dětem. Co dětem připravit stopovačku a nějaké malé překvapení, které najdou na jejím konci? Oslavte tento den spolu s dětmi zábavnou aktivitou. 

Stopovačka – bojovka pro nejmenší

Tato bojovka je určena pro nejmenší děti. Skládá se z jednoduchých obrázků běžné potřeby, které děti hledají u vás doma.

Jak na to?

Obrázky

Vyberte si obrázky, které odpovídají vaší domácnosti. Podle toho jak chcete mít bojovku dlouhou si vystřihněte jednotlivé obrázky. Pro nejmenší můžete vybrat klidně jen 2 – 3 obrázky, pro větší děti zas schovat obrázky důkladněji do hrnce, do ponožky…

Pohár

Stopovačka končí obrázkem poháru Zda připojíte sladkost nebo jiné překvapení je jen na vás.

Tip

Vytiskněte stopovačku na čtvrtku a zalaminujte. Poté kartičky rozstříhejte a můžete je používat stále dokola. Při použití venku, získají na trvanlivosti.

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...