header('Access-Control-Allow-Origin: https://www.hravameli.cz');

Adventní věnec z větviček

Adventní věnec nemusí být jen klasický tak, jak ho známe. Zkuste vnést do domu trochu přírodních materiálů a zkuste adventní věnec z větviček.

Adventní věnec

Adentní věnec je tradiční symbol Vánoc. Měl by mít tvar kruhu a symbolizovat nekonečno. Variant, ale může být nekonečné množství a my si představíme přírodní věnec z větviček.

Potřebujeme:

Jak na to?

Nejdříve si ozdobíme nařezaná dřevěná kolečka. Můžeme je natisknout černým či metalickým inkoustem, vybarvit a nabarvit.

Pár si jich schováme na ozdobu adventního věnce a do zbytku provrtáme dírku na pověšení na stromeček.

věnec

Budeme potřebovat 18 větviček. Vždy svažte 3 kusy k sobě a vytvořte tak 6 svazků.

Svazky pak svážeme do dvou trojúhelníků, které napasujeme na sebe. Bude to chtít trochu síly, ale výsledek je překvapivý.

Věnec dozdobíme dle fantazie.

Použila jsem túji, protože neopadává, dřevěná ozdobená kolečka a dekorace.

Další příspěvky

Pirátské léto pro děti

Pirátské léto pro děti

Jak si spolu s dětmi užít léto na plno? Jak zabavit děti v létě? Nápady na hry a aktivity pro děti přes letní prázdniny? To vše jsme pro vás přichystali - užijte si pirátské léto! Nechte se inspirovat, vytiskněte si pirátskou mapu a vydejte se spolu s námi za letním...

Bezinková víla

Bezinková víla

Vyrábíte s dětmi bezovou šťávu či sirup? A co tak ji letos vyrobit spolu s Bezinkovou vílou. Tvoření je díky nutnosti tavné pistole spíše pro starší děti, ale s pomocí rodičů ji klidně zvládnou vyrobit i děti od 4 let.

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Náhrdelník ze smršťovací fólie

Chcete s dětmi kouzlit? Pak použijte smršťovací fólii! Uvidíte, jak nadšené děti budou. Můžete z ní vyrobit krásné náhrdelníky, náramky i přívěsky, ať už třeba na čarodějnický karneval nebo jako dárek ke dni matek!Smršťovací fólie je malý zázrak, který děti doslova...